Women's Shoes Category

Пане Малюк, у мене до вас запитання. Пане Мовчан, я би хотіла звернути вашу увагу, що у нас на даний момент за даними ООН 14,3 мільйона скільки підвищать зарплату поліції у 2023 році внутрішньо і зовнішньо переселених українців. Прохання звернути туди увагу і забрати таких фахівців на оборону держави, а не на тероризм… Ми розуміємо, що це початок, і на роботу Національної поліції України звернули увагу вищі посадові особи держави», – наголосив Ігор Клименко. ГОЛОВУЮЧИЙ. 221 поправка Клименко. ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка, 232 поправка. Будь ласка, я ставлю 266 поправку на голосування. Ставлю цю пропозицію на голосування. Це незрозуміло. Тому прошу вас дуже проголосувати за цю правку. Тому що рівень довіри у нас не дуже великий. І друге. Зокрема, від моїх колег лунає дуже багато претензій і зауважень до роботи співробітників Служби безпеки на західній митниці. На даний час у Верховній Раді, в тому числі за керівника, якщо Верховна Рада проголосує, стає основним питанням, дійсно, як було зазначено, контррозвідувальних заходів, це перший напрямок роботи Служби безпеки України. Також хочу особливо відзначити роль Служби безпеки України у поверненні наших воїнів з російського полону. Коли контррозвідка Служби безпеки України перестане займатися політичними переслідуваннями?

Друге. Посилюємо роботу з викриття і запобігання злочинам проти основ національної безпеки. ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, прошу записатися: два – за, два – проти щодо обговорення цього законопроекту. Чи є якісь встановлені конкретні строки, якесь просування цього процесу? Якщо це мають хоч якісь дискретні повноваження, ми знаємо, на жаль, що це призводить до корупційних схем, і це ми бачимо все, починаючи від гуманітарки і закінчуючи розподілами грошей на реконструкцію… Поправка 302. 302-а і 306-а – вони говорять про одне й те ж. Вони говорять про те, що фізична особа не може отримати інформацію про стан своєї заявки і фактично, тобто вона не може вимагати копії документів від комісії. Наприклад, одна з таких обов’язкових виплат – індексація грошового забезпечення залежно від рівня інфляції. При цьому основною причиною звільнення є недостатній рівень грошового забезпечення. Також в абзаці 2 пункту 2 Порядку № 1078 конкретизований перелік складових пенсії (щомісячного довічного грошового вмісту), що підлягають індексації. Тому що мали право отримати їх упродовж четвертого кварталу, коли був фінансовий ресурс. Я хочу отримати і зрозуміти під протокол, що це за юридична особа, що це за компанія, яка буде отримувати право пропускати через себе мільярди доларів, https://wartajaksel.co.id у тому числі іноземних. А кібербезпека під час війни, вона надважлива, і створення фейкових акаунтів…

Під час війни, я вважаю, що це неприпустимо. І, я вважаю, що ті джерела інформації, які були колись, коли існувало головне управління “К”, повинні бути збережені, повинні давати інформацію, щоб ми не отримували якісь сюрпризи, а працювали на випередження, і не було у нас тієї загрози, яка сьогодні у нас існує. Давайте ви нарешті відкинете свої якісь “хотєлки” і приватні інтереси, які рішаються тими чи іншими законопроектами. Чи можливі якісь маніпуляції з коштами, виділеними на рік, щоб можна було виплатити премію, наприклад, http://www.bahnstudio.com/new/bbs/board.php?bo_table=community&wr_id=19147 Клименку як голові Нацполіції? Тому що всі, як ви зазначили, дослідження і розслідування повинні бути в комплексі. Але задля того, щоб цю перемогу здобути, цього не потрібно бути в цій залі. Також частина працівників 2020 року отримала “ковідні” виплати єдиним платежем одразу за півроку, оскільки заробляє поліція в Україні на цю статтю видатків кошти нам виділялися не щомісяця. Це перша частина вашого запитання. Це найменше, що ми з вами можемо зробити саме для них.

Shop now

Я хочу нагадати всім присутнім, що саме завдяки принциповій позиції Василя Васильовича нам вдалося закрити фабрику в Жовтих Водах, яка з 2015 року виробляла незаконно тютюн, не сплачуючи акциз в державі. І тому саме на вашій посаді ви вжили багато, аби припинити корупційні прояви, аби припинити порушення закону всередині нашої держави. І це також один із здобутків нашої Служби безпеки. Шановні народні депутати, слово для виступу надається кандидату на посаду Голови Служби безпеки України Василю Васильовичу Малюку. Прошу передати слово Бурмічу Анатолію Петровичу. Прошу передати слово Сергію Соболєву. Шановний пане Голово, прошу передати слово Григорію Миколайовичу Мамці. Шановний пане Василю, єдність – це є ключове, що сьогодні допомагає зсередини країни тримати нам ворога. Більше того, відносно того, що ви цікавитесь щодо здобутків, якщо я не помиляюся, 52 кримінальних провадження станом на сьогоднішній день, 19 відповідних підозр, серед статей там і звичайне розпалення міжрелігійної ворожнечі, і коректування ворожого вогню, і збір відповідної інформації для ворога. Більше того, не просто розумію, а щодня протидію їм разом із колективом Служби безпеки України. Я розумію, що я в аграрному комітеті, а ботоферми – це, наскільки заробляє поліцейський в Україні я вже потім зрозумів, це до Комітету з питань цифрової трансформації. Одна з них – це Офіс з питань захисту бізнесу.

Mobile Category
Mobiles & Accessories

Leave a Reply